fbpx

רשימת הקורסים

הרצאות פייסבוק

הרצאות פייסבוק

כל ילד יודע איך להשתמש בפייסבוק בתור גולש, אבל האם אתה יודע איך להשתמש בו בתור מפרסם?

 

מסחר באמזון ובאיביי

מסחר באמזון ובאיביי

עולם המסחר משנה את פניו בקצב הולך וגובר בשני העשורים האחרונים. בארצות הברית קניונים רבים נסגרים, ורואים מגמה מובהקת – העתיד נמצא במסחר המקוון.

פרסום בגוגל אדס

פרסום בגוגל אדס

פרסום בגוגל הוא אחד מאפיקי הפרסום הכדאיים ביותר לעסקים בכל סדר גודל!  במספר מפגשים מעשיים גם אתה תוכל לפתוח קמפיינים, לנהל אותם, ולהביא לקוחות חדשים לעסק שלך!

הכשרת מכירות מקצועית

הכשרת מכירות מקצועית

כל בעל עסק חייב לדעת למכור, והאמת – שהמכירה היא בכל! בואו ללמוד את אמנות המכירה, שתקל עליכם את המטלה המורכבת הזאת, ותאפשר לכם להבין בדיוק מה אתם עושים בכל צעד

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית

בעולם של מדיה מגוונת הטקסטים הם חיינו! השליטה שלנו באמנות הכתיבה היא זאת שקובעת הרבה פעמים האם הלקוח קונה או לא, האם הוא יגיע אלינו או לא, האם ייתן בנו אמון, או שלא..

הכשרת אקסל

תוכנת האקסל של מייקרוסופט היא אחת התוכנות השימושיות ביותר. בין אם אתה בעל עסק וזקוק לניהול מאזנים, ובין אם לשימוש פרטי, שפע האפשרויות של התוכנה הזאת יספק לך את הדרישה.

הכשרת מנהלי שיווק דיגיטלי

הכשרת מנהלי שיווק דיגיטלי

פעם כשהיו שואלים ילד מה תרצה להיות כשתהיה גדול, הרשימה ממנה הוא בחר הייתה מאוד מצומצת. היום, בלב ליבו של העידן הדיגיטלי, יש שפע של אפשרויות תעסוקה איכותיות, אפילו מבלי צורך ללמוד תואר אקדמי.

ניהול רשתות חברתיות

ניהול רשתות חברתיות

גם אתה חושב שצריך להאכיל את הפייסבוק? לפרסם סטורי כל יום באינסטגרם, לעדכן את הפרופיל לינקדאין שלך, ולצייץ בטוויטר מדי כמה שעות? אז זהו, שבאופן כללי זה נכון, אבל אם יודעים איך לעשות את זה בצורה נכונה, הרשת החברתית עובדת בשבילך ולא להיפך!

מבוא לבניית אתרים

מבוא לבניית אתרים

היום כבר כולם יודעים שעסק רציני הוא עסק עם אתר אינטרנט. עם שפע האפשרויות הקיימות בשוק, לפעמים בעלי עסקים מוצאים עצמם נבוכים מול השאלה – איך בעצם מקימים אתר? נבנה בוויקס? או שאולי וורדפרס? מה עם שופיפיי? ואולי פשוט נפנה למתכנת?

סטוריטלינג

סטוריטלינג

עסק בלי סיפור הוא “סתם עוד עסק”.. לכל סיפור טוב יש דרך, אמצעי וכוונה. בואו ללמוד לספר את הסיפור של העסק שלכם – בעל פה, בצורה כתובה, בשיחה חטופה, ובפרזנטציה מושקעת.

הערכות עסקים בחירום

הערכות עסקים בחירום

במציאות ביטחונית מורכבת כמו שלנו, לכולנו ברור מאוד מה נעשה במערכה או בהסלמה הבאה, אבל בתור בעלי עסקים, הרבה פעמים אנחנו מצליחים להתאושש רק בדיעבד.

ניהול זמן

ניהול זמן

מי מאיתנו לא צריך עוד איזה שעה ביום, ואם אפשר, אפילו יום בשבוע? ניהול ותכנון זמן נכון משיגים לנו בדיוק את העוד אקסטרא זמן הזה שאנחנו צריכים

תורת הכסף

תורת הכסף

הרצאה מרתקת על הכסף שלנו, איך הוא עובד ואיך המציאו אותו בכלל. על האשליה הזאת שנקראת מינוס, התנהלות כלכלית נכונה, ועל דרכים מעניינות וחדשניות לגרום לכסף שלך לעשות עוד כסף.

המקצועות של המחר

המקצועות של המחר

סדנת הכנה לעולם התעסוקה המיועדת לכל מי שמעוניין לפתוח את הראש למקצועות של המחר שזמינים לעבודה כבר היום, למי שמחפש שינוי תעסוקתי, ולכל מי שמעוניין ללמוד על עולם התעסוקה המתחדש.

הכנת מצגות

הכנת מצגות

חייב להכין מצגת לבוס? העובדים שלך משתמשים במצגות בשוטף אבל לא יודעים איך ליצור מצגת מהממת? הגיע הזמן ללמוד!

 

הרצאות אינסטגרם

הרצאות אינסטגרם

אחרי שהפייסבוק כבש את מסכי העולם, עכשיו תורו של האינסטגרם. יש הרגשה ש”אם אתה לא שם – אתה לא קיים” ובצדק.

חדשנות טכנולוגית

חדשנות טכנולוגית

אנחנו כבר עמוק בתוך שנות האלפיים, הסרטים הבדיוניים בהם ראינו רובוטים שעושים את העבודה שלך כבר כמעט כאן במציאות שלנו, והטכנולוגיה שנכנסת לעסק – פשוט עושה פלאים!

ניהול השיווק

ניהול השיווק

אז איך מנהלים את השיווק בעסק שלך? האם השיווק מביא לך מספיק לקוחות? האם אתה מרגיש שאתה מבזבז את הכסף שלך, או לא יודע איפה להשקיע אותו? נראה לך שאי אפשר לשווק גם ללא תקציב?

שינוי גודל גופנים
ניגודיות